Produkty

Na základě našich dlouholetých zkušeností nabízíme produkty značek EPSON, PANASONIC, SONY, SAMSUNG, SANYO, HITACHI, PIONNER, FUJITSU, MITSUBISHI, LG, OPTOMA a BENQ. Jsme také distributorem výrobků CRESTRON, AMX, VOGEL´S, COMM-TEC, WOLFVISION, MW, DA-LITE, AVERMEDIA, LEGA, EBEAM, ONKXO, BOSE, KRAMER a TRIUMPH BOARD.

PROJEKTORY

Datové projektory jsou nabízené a doporučované v závislosti na jejich parametrech ve vztahu k prostředí jejich instalace.

Kvalitu dataprojektorů určují především parametry rozlišení a světelný výkon, které jsou v součinnosti se správnou volbou instalovaného místa.

LAMPY

Dodáváme především originální projekční lampy, z hlediska jejich výdrže a kvality. Zároveň také dodáváme kompatibilní lampy do všech typů projektorů ve variantě s modulem či bez modulu.

PROJEKČNÍ PLÁTNA

Projekční plocha výrazně ovlivňuje výsledek projekce, kde platí pravidlo – s kvalitou projekční plochy stoupá i kvalita obrazu. Kvalitní a vhodně zvolené projekční plátno šetří část světelného výkonu projektoru.

Volba projekčního plátna se řídí hlediskem velikosti, formátu, povrchu a způsobu jeho upevnění.

INTERAKTIVNÍ TABULE

S rozvojem moderních technologií se v oblasti vzdělávání začala ve velkém měřítku využívat interaktivní tabule a to ve všech stupních vzdělávání. Interaktivní tabule se tak stala nedílnou součástí aktivní výuky a je otázkou času, kdy ve školách nahradí klasické křídové a magnetické tabule.

ŘIDICÍ SYSTÉMY

Řídicí systémy jsou nedílnou součástí multimediální techniky, kterou lze jednoduše ovládat prostřednictvím grafického rozhraní. Jednotlivé návrhy řídicích systémů jsou řešeny individuálně s ohledem na projekt a jeho nároky.

OZVUČENÍ

Součástí AV techniky je i kvalitní zvuková technika, bez rušivých elementů. Jednotlivé komponenty zvukové techniky je možné zabudovat do stěn nebo podhledů.

Patří sem například reproduktory a reprosoustavy, mikrofony, mixážní pulty, zesilovače. Využíváme ozvučení Onkyo, Pioneer, Bose s možností výběru dalších značek.

LCD DISPLEJE

Instalace LCD displejů je vhodná pro domácnost i komerční sektor. V obchodních centrech a veřejných budovách slouží jako médium, informační kanál pro zobrazení reklamy a dalších informací směřujících ke klientovi.

Volba LCD obrazovky je závislá na podmínkách instalačního místa, především jeho světelných podmínkách a na intenzitě používání LCD obrazovky.

Comments are closed.